יום שבת, 21 בינואר 2012

ואני לא ידעתי שוודקה יכולה להיות טעימה כל כך!וודקה ואן-גוך מתחדשת בטעם חדש ומשיקה את
ואן-גוך קוקוס לראשונה בישראל.השבוע הוזמנתי להשקת וודקה ואן גוך בטעם קוקוס.
אני חייבת להתוודות שבגזרת האלכוהול אני אוהבת משקאות "של נשים" מתוקים ומהנים, שעל הדרך גם מסדרים את הראש בכיוון הרצוי ..כך שוודקה נקייה ממש לא באה בחשבון. 
וכן, יצא לי לטעום "וודקה בטעמים" לפני כן, אך זו הייתה למרות טעמה משקה אלכוהולי מדי עבורי ולא מצאתי הנאה מיוחדת בלגימתה.
כיוון שהובטח לי שהוודקה של ואן גוך היא ליגה אחרת ו.."ההנאה מובטחת" הגעתי להשקה,
קיבלנו הסברים מעמיקים ומעניינים על ההבדלים באיכות וודקה, מסתבר שוודקה זולה ממסטלת לכיוון אלים ומכבידה על הכבד ברעלים שבה, לעומתה וודקה פרימיום שעוברת תהליכי זיקוק רבים , יוצרת מצב רוח חיובי וסוטול טוב ובנוסף גם לא מתעוררים אחריה לבוקר עם ראש כואב וחמרמורת!

ערכנו טעימה של ואן גוך במבחר טעמים, ואני מיד התאהבתי - אהבה מלגימה ראשונה, הוודקה מתקתקה מאוד, נעימה, הטעמים שמופקים מפרי אמיתי ולא תמציות ריח אכן מייצגת בטעם מעולה את הפרי שבה.
ולמעשה כל הוודקות בטעמים שאינן ואן גוך הן למעשה וודקה שהוסיפו לה תמצית ולכן היא אינה ב"טעם" אלא ב"ריח" נטולת טעם פרי ומתיקות כפי שיש בוודקה של ואן גוך בה יש מיצוי פרי ממש.
טעמנו : רימונים, מנטה, אסאי, קרמל, מלון, דבל אספרסו, את הוודקה הניטרלית  וכמובן את הטעם החדש- הקוקוס.
כל הטעמים היו מאוד מוצלחים,האסאי מיוחד מאוד, הדבל אספרסו מעורר וטעים, הקרמל מפנק, המנטה רענן , יותר מכל אהבתי את המלון שממש מדיף ניחוח מלון דבש משובח וטעמו מתוק ומלוני מאוד,
הצטערתי שלא טעמנו את האננס שאני מאמינה היה קולע גם הוא לטעמי.
ואז, כשמפלס העליזות עלה עד מאוד,  זכינו לטעום (זו היתה הטעימה הראשונה בישראל!) את וודקת הקוקוס לכבודה התכנסנו...וכן, הקוקוס פשוט מעולה! טעם קוקוסי טוב, חזק ומהנה.
אני מאוד מאוד אוהבת קוקוס כך שטעם זה ללא ספק פייבוריט רציני מבחינתי.


מאוחר יותר בבית, לא יכולתי להתאפק מלערבב מעט מוודקת הקוקוס של ואן גוך שקיבלתי במתנה עם שמנת מתוקה...התוצאה- קוקטייל "פינה קולדה" סטייל, פשוט מעדן.


סקרנים? הנה פרטים נוספים (אני בנתיים הולכת למזוג לי כוסית נוספת..)

וודקה ואן גוך קוקוס הינה יצירת אמנות בתוך בקבוק
בעלת טעם מעודן שמעוררת את כל החושים כבר בלגימה הראשונה.
טעם הקוקוס הינו טעם מקורי המיוצר בעבודת יד בשיטת חליטה ייחודית כפולה באמצעות מרכיבים טבעיים ואלכוהול מחיטה, דגנים ו5% תירס ליצירת הטעם הייחודי של וודקה וואן גוך. כל זה מבטיח את הטעם הניחוח והארומה הקרובים ביותר לקוקוס טרי. וודקה ואן גוך הינה וודקה אולטרה פרימיום, המכילה 35% אלכוהול וקוקוס משובח, ללא תמציות מלאכותיות , ללא סוכרים ופחמימות ובעלת טעם טבעי וערב לחך.
שבתאי יעקובי מנכ"ל ארודן ע"מ יבואנית וודקה ואן-גוך לישראל: " השקת הטעם החדש של וודקה ואן-גוך קוקוס עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה השיווקית של מותג האלכוהול הדינמי והצומח ביותר בשוק האלכוהול הישראלי – מאז השקת המותג ואן-גוך בישראל בשנת 2008 הפך המותג להיות המדובר ביותר והאהוב ביותר בקרב הבליינים ואנשי חיי הלילה, ואנו מציגים נתוני צמיחה דו-ספרתיים מידי שנה.
למעשה טעם הקוקוס הושק לאור דרישה מהצרכנים עצמם שנחשפו אליו דרך הדיוטי פרי.
ואן-גוך קוקוס הושק לראשונה בארה"ב בשנת 2004 ומאז נמנה על חמשת הטעמים המובילים של וודקת ואן-גוך בעולם".
וודקה ואן גוך, מיוצרת במזקקות המלכותיות, הולנד. ייחודה של הוודקה הינו בהקפדה הרבה של תהליכי היצור והרכיבים הטבעיים. הכנת וודקה וואן גוך נעשית בעבודת יד על ידי הזקק מאסטר טים ווס שעובד על כל בקבוק בדקדקנות ומשתמש בפירות האיכותיים ביותר, בדגנים ומים מטוהרים. אלכוהול הדגנים עובר תהליכי זיקוק דודי רב שלבי וסינון בלוחות פחם פעיל ולאחריו תהליך טבעי של השריית הטעמים במשך 6 שבועות במכלים תת קרקעיים לשמירת טמפרטורה קבועה. הוודקה זכתה בדירוג המקסימאלי של הספירט ז'ורנל האמריקאי בציון הגבוה ביותר- חמישה כוכבים.
למותג מגוון של 18 טעמים ייחודיים בעולם. בארץ משווקים שבעה טעמים מלבד הקוקוס: קרמל, מלון, אננס, מוחיטו- מנטה, רימונים, אסאי ודאבל אספרסו שהיא וודקת הקפה הטובה בעולם, בנוסף משווקים וודקה ואן גוך קלאסית "לבנה" וואן גוך Blue- וודקה אולטרה פרימיום .
מחיר מומלץ לצרכן:220 ₪

ניתן להשיג בחנויות האלכוהול המובחרות ברחבי הארץ ואצל המפיצים המורשים.

לוודקה ואן גוך תעודת כשרות של הרבנות הראשית לישראל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה