יום שני, 23 בינואר 2012

פיצה חמה ישר מה...פוךנסיכת הבית ומלך החצר – פינוקים לחיות המחמד לימי החורף הקרים
פיצה ודינגו הן שתי חיות המחמד המאושרות שזכינו לגדל. פיצה, חתולת הבית הפרוותית והמקסימה שלנו, שמתאימה יותר להגדרה “כרית עם זנב”, דואגת לדרוש (ואף לקבל) יחס נסיכותי. לעומת הקיץ, שבו היא עסוקה בעיקר בציד חרקים, בהגיע ימי החורף היא עסוקה כל העת בתכנית הריאליטי "המירוץ אל הפינה החמה", תוך שהיא לא בוחלת באמצעים כדי למצוא את פינת הכרבול הכי חמה לאותו רגע, כמו למשל להידחף לתוך השמיכות שלנו באמצע הלילה בגרגורי חדווה ודחיפות אף חתוליות. דינגו, לעומתה, כלב חתיך ואתלטי, חי לו במלונה מבודדת היטב מקור, בחצר רחבת הידיים, בה הוא מנהל את העניינים ביד (ובנביחה) רמה: הוא דואג להתריע מפני גורמים עוינים החולפים ברחוב (כמו האוטו זבל וילדי השכנים הרעשניים) ומטרפד ללא חת כל ניסיון של חתולי השכונה להתקרב לצלחת האוכל שלו או בכלל לחצר.

לאחרונה, זכו פיצה ודינגו בצ'ופר אמיתי לימי החורף הקרים. חברת ביו-פט שלחה להם להתנסות מוצרים מחממים ומפנקים. דינגו קיבל סוודר מעוצב של RIBOS, מתוך קולקציית חורף 2012 של המותג האפנתי. פיצה קיבלה מיטה מרופדת ורכה של ferplast, הבנויה מכרית המעוצבת במיוחד לכרבול, שנתונה במגש פלסטיק תואם.
דינגו, שגילו המתקדם כבר מכניס אותו למועדון גיל הזהב הכלבי, מאוד שמח להתעטף בסוודר החדש. אמנם, לא היה פשוט לשכנע אותו להשחיל את רגליו הארוכות פנימה, אבל כמה ביסים מהצ'ופרים האהובים עליו עשו את העבודה והופס-הוא היה עטוף בסוודר החם.
מה רבה הייתה אכזבתו כשהבין, שלא מדובר בהשתלת צמר, אלא בפתרון זמני לימים קרים במיוחד. אנחנו חייבים לציין, שלמרות שיופיו של דינגו לא מצריך שום עזרי או פריטי אפנה, הסוודר המעוצב החמיא לו למדי.(התמונות הן של דוגמני הבית של החברה..דינגו קצת התבייש להצטלם)פיצה, לעומתו, כפי שכבר הבנתם, תמיד שמחה לקראת אפשרויות כרבול חדשות ומבטיחות. המיטה החדשה בה זכתה, שהוצבה על הספה, לא עמדה שוממת יותר מדי. תוך מס' רגעים הגאונה הקטנה קלטה את הפוטנציאל, רחרחה קלות את העב"מ החדש, עלתה בצעד מהוסס על הכרית, ו...התכרבלה,בדקה את כל הזוויות בהן אפשר להתכרבל ואם אפשר לצוד גם קרן שמש חמימה 

וההתאמה..כאילו תפרו מסביבה את הכורסה. פשוט מושלם! תוך שעות ספורות, הכורסה הפכה להיות היעד המועדף עליה והיא מעבירה בה שעות רבות משנת היופי האינסופית שלה..
הכרית ניתנת לכביסה ולהידוק מחדש, כך שיש סיכוי שהיא תשרת אותה עוד חורפים רבים, עד 120 שנות חתול בריאות וחמימות...


ובינתיים אפשר לרקום חלומות חתוליים ולהרהר במשמעות החיים הטובים.

תגובה 1:

  1. פיצה יקירתי, את נראית נפלא בתלבושת החדשה שלך וגם פינקו אותך במיטה מתכרבלת. הצלומים שצלמו אותך מקסימים.חבל שדינגו זה הכלב לא רצה להצטלם, בכל אופן אני מאחלת לשניכם המשך חורף נעים,
    מאחלת יהודיתzerms

    השבמחק