יום רביעי, 15 בפברואר 2012

Lavido - הטבע של הקוסמטיקה
Lavido היא חברת המייצרת קוסמטיקה טיבעית ואיכותית אותה הגה והקים איש מיוחד בשם עידו מגל.

את עידו פגשנו , חבורת בלוגריות ועיתונאיות ביום שמש חורפי, במרכז המבקרים של לבידו הממוקם במדרכוב של זכרון יעקוב .עידו סיפר לנו איך הכל התחיל...וכמו כל הדברים הטובים זה קרה לגמר במקרה כשהיה לו צורך במשחה לתפרחת חיתולים לאחיינו התינוק, את הקרם הפיק מצמחים שגידל בחצר ביתו, ההצלחה האדירה של הקרם הביאה את עידו להמשיך ולרקוח משחות טבעיות שונות ובסופו של דבר להקים את Lavido

למדנו מעידו על הצמחים ומדוע נחוצים להם השמנים האתרים , קיבלנו הרצאה מרתקת על השפה בה משתמש הטבע בעזרת הריחות השונים, וזה הרבה מעבר מלמשוך דבורים אל הצוף...
Lavido מייצרת ומשווקת מוצרי קוסמטיקה מצמחי מרפא, שמנים ורכיבים אורגניים. אותם מגדלים בחווה בנהלל, בנוסף,החברה מאתרת ומייבאת שמנים לתעשיית הקוסמטיקה הטבעית מחקלאים מארצות שונות כשהדגש הוא על התוצרת הטובה והאיכותית ביותר בכל מקום בעולם בו ניתן יהיה למצוא אותה.

חנות המפעל

בהמשך להרצאה חווינו טיפול פנים מפנק תוך שימוש במוצרים המעולים של לבידו, ניקוי, פילינג, וטיפוח העור עם קרם לחות וסרום רימונים, התכשירים כולם היו נעמים מאוד , עם ריח נקי וטבעי, אחרי הטיפול העור הרגיש רך וקטיפתי ומראהו היה זוהר.

במרכזי המבקרים של לבידו ניתן לעבור סדנאות בהן מכינים קרם אישי או בושם בהרכבה עצמית, אנו השתתפנו בסדנת הבשמים בה כל אחת הכינה לעצמה בושם אישי משמנים אתרים מעולים מתוצרת לבידו.

מסתבר שיצירת ריח, דומה ליצירת מוזיקה, יש תווים, אקורדים, כלים שונים שיוצרים הרמוניה = הריח.כל בושם, מורכב מ -3 שכבות עיקריות:

שכבת הבסיס – מורכבת משמנים עמידים המעניקים לבושם את העומק שלו, בעלי ניחוח חזק, אדמתי, ריח עשב, כמו צמח הפטשולי, אלו כלי הבס בסימפוניה.

שכבת האמצע – מורכבת משמנים מתונים יותר, המאזנים בין המתיקות לחריפות, כמו שמן תפוז. אלו ניחוחות המקשרים בין כל הכלים בתזמורת שלנו, בד"כ יהיה מהם מגוון גדול יותר.

והשכבה העליונה שהיא למעשה הריח הראשון שאנו מריחים, מורכבת משמנים נדיפים, מצמחים מעט חמוצים, חריפים, כמו המנטה. זהו הסולן, הדומיננטי מבין כל הצלילים, כמו עומד בפני עצמו.מאוד אהבתי את היכולת ליצור לעצמי בושם משלי ועוד יותר את האפשרות ליצור בושם טיפולי שכן לכל שמן יש את תכונות המרפא וההשפעה שלו על הגוף והנפש.

הכנתי לי בושם שמתאים לריכוז והפרעות קשב...מהדס גרניום ולימון וכדי שיהיה גם מרגיע הוספתי מעט ברגמוט ולוונדר, מאוד אהבתי את התוצאה!

מאז הביקור אני משתמשת בסבון הפנים, קרם הלילה ושמן הגוף של לבידו ואני מאוהבת בהם...

המוצרים נפלאים ממש, ואני מרגישה איך העור מודה לי בכל פעם על הטיפוח הטבעי והבריא שהוא מקבל.

מומלץ בחום!


ללבידו מרכז מבקרים נוסף בנהלל , גם שם תוכלו ללמוד על צמחי המרפא, לבקר בחנות המפעל ולהשתתף בסדנה הכנת בשמים או הכנת קרם אישי,
את מוצרי LAVIDO ניתן למצוא ב-500 חנויות ברחבי הארץ: חנויות פרפומריה, עדן טבע מרקט, ניצת דובדבן וכמובן בחנויות המפעל בזכרון יעקב ונהלל.

פרטים נוספים על המוצרים , הסדנאות, מתכונים לקוסמטיקה תוצרת בית ועוד תמצאו באתר החברה: http://www.lavido.co.il/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה