יום ראשון, 19 בפברואר 2012

קרוקס- חדשות צבעוניות ומפתיעות!

ווידויו של מכור כבד...
יש דברים בחייים, שבלי לשים לב אנחנו מתמכרים אליהם, עד לרמה של תלות יומיומית מתמשכת. אני לא מדבר על סיגריות או אלכוהול, רחמנא ליצלן. אני מדבר על פריט כל כך טריוויאלי, כמו נעליים. ובמקרה שלי, אני מדבר על הקרוקס שלי. הקרוקס שמחוברות לי לכפות הרגליים כבר כמעט 7 שנים, עד כדי כך שאני לפעמים שוכח להוריד אותן כשני נכנס למיטה, או למקלחת... 
לפני שגיליתי את הקרוקס, סבלתי מכאבי רגליים קשים כמעט בכל מצב, גם בהליכה וגם בעמידה. השקעתי הון עתק בכל מיני נעליים אורטופדיות, אך ללא הועיל. הדרך היחידה להפחית את הכאבים הייתה כשהייתי יחף, מה שגרם לי להסתובב במקומות מרובי הליכה, כמו טרמינלים, מוזיאונים או קניונים, פשוט יחף... ואז גיליתי את הקרוקס. זה קרה בתערוכה, שבה היה דוכן תצוגה ומכירה של קרוקס. ואני, שכבר הייתי יחף מרוב ייאוש, החלטתי לתת צ'אנס לצפרדע החביבה, שקוראת לעצמה נעל, ועוד בצבע לבן של מנתחי מוח. הכנסתי את כף הרגל בהיסוס, צעדתי כמה צעדים, ומאז- לא הורדתי אותן!. השינוי היחיד היה לרכוש זוג בצבע נוסף. עבורי, הקרוקס חוללו מהפיכה של ממש, ואפילו הצלחתי להתאהב במראה הייחודי. תנו לי היום נעל אחרת, ובמקרה הטוב תקבלו דחייה מנומסת...

ואם עד היום, שמרתי בארון איזה זוג נעליים אלגנטיות, למצבים המחייבים לדפוק הופעה של מינימום נשיא ארה"ב, הרי שכעת הבנתי שאני לא צריך יותר להתפשר. מיה ואני הוזמנו להשקת הקולקצייה החדשה של קרוקס, ונדהמנו לגלות מבחר ענק של קרוקסים, שעברו מטמורפוזה עיצובית, שמאפשרות לך להמשיך להתהלך על הענן הפרטי שלך, אבל להיראות מיליון דולר. יצאנו מסוחררים משפע האפשרויות, שכוללות פתרונות לכל העונות ולכל המצבים.
 לגברים:אבל לא פחות לנשים, ששם היו ממש הפתעות מרהיבות. ללא ספק, אפשר לומר שבקרוקס יש עידן חדש אמיתי.

רשת נעלי CROCS משיקה בימים אלו את קולקציית נעלי הנשים לאביב-קיץ 2012 המבוססת על שימוש בחומר ה- CROCSLITE הידוע והמוכר לצד עיצובים חדשניים, צבעוניים ואופנתיים.

הסגנון המגה-צבעוני שולט ברוב הדגמים אם כצבע אחיד ואם כצבע המשתנה לחלוטין ברגע שהנעל נחשפת לתאורת יום.סדרת נעלי עור עם עקבי שעם בעלות רפידת הנוחות, מגיעות בוואריאציות של עקב שטוח ועקב פלטפורמה- סדרה בעלת ניחוח טרנדי ושיק עיצובי ייחודי.
   


דגמי הקמיליון, קולקציית הזיקית של נעליים המשנות צבען בשמש.


מחירים לצרכן החל מ- 220 ₪ ועד 360 ₪


להשיג ברשת חנויות CROCS ובאתר www.crocs.co.ilאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה