יום שישי, 6 באפריל 2012

חדשות אביביות בנירלט

לבקש ממני לצבוע, זה כמו לבקש מאוהד כדורגל ללכת למשחק.
כבוגרת בצלאל באמנות ועיצוב ואדריכלית פנים בדימוס... שמחתי במיוחד להזמנה של נירלט להשתתף באירוע בלוגריות (ובלוגר אחד..) בימים אלו משיקה חברת נירלט מרכז צבע חדשני
, במרכז יקבלו אנשי מקצוע וקהל המבקרים סביבה נוחה נעימה ויעילה מאוד בה יוכלו להיחשף לצבעים השונים של נירלט, לבחור ולהתאים צבעים לפרויקטים העיצוביים השונים. המרכז ממוקם בקומת האדריכלים, בדיזיין סנטר, בבני ברק.במרכז אנשי מקצוע המעניקים יעוץ והדרכה לקהל המבקרים בעיצוב הבית בצבע. המרכז כולו משמש "קטלוג חי" המורכב מתצוגה ברורה ונגישה של צבעי קירות, אפקטים דקורטיביים, טייחים וציפויים, צבעי עץ ומתכת וכלל מוצריה של החברה.
"הקונספט העומד מאחורי מרכז נירלט החדש הוא לדמות סביבת מגורים אקלקטית, המורכבת מתמהיל מרתק של חומרים, גוונים וסגנונות עיצוביים. כל אלו יוצרים מרחב עבודה מעורר השראה לעיצוב החזון האישי בצבע."

המרכז נחלק למספר אזורים אשר השילוב ביניהם יוצר תחושה של שיטוט בשכונה פסטורלית שוקקת חיים:הרחוב:  
שדרת בתים אשר ניתן לטייל לצידה ולהתרשם באופן מוחשי מחזיתות בתים עם מגוון רחב של טייחים וציפויים בגימורים שונים ומקירות עם אפקטים דקורטיביים נלווים.

Design station:

תחנה קטנה ומקסימה בלב השכונה, בה ניתן להתרשם ולקנות מוצרים מיוחדים ודקורטיביים לעבודות יוצאות דופן הדורשות מענה מיוחד.בית הקפה: בפינה שקטה במתחם עוצבה פינה מיוחדת בה ימצאו המבקרים קפה איכותי, ספרות מקצועית לקבלת השראה ופתרונות צבע, מקומות ישיבה שמתאימים גם לפגישה מקצועית עם בעלי המקצוע שלכם.
החלל המרכזי - מרחב העבודה:  בו כל אחד ירגיש כאילו נימצא בחדר העבודה האישי שלו, עם שולחנות עץ חמים עמוסי דוגמאות בהם ניתן לדפדף ולהתרשם מכל מגוון החומרים שיש לנו. קיר המניפה הענק הנמצא לאורך כל החלל, מאפשר לשלוף כל גוון מהקיר וליצור סקאלת גוונים המתאימה לפרויקט האישי שלו. 


Work shop- הסדנא:
מקום בו תוכלו ליהנות מקורסים מיוחדים ומקצועיים החל מטכניקות לצביעת רהיטים ועד יישומים מורכבים של טייחים וציפויים. לנירלט מגוון רחב של קורסים וסדנאות לכל הקהלים.


החל מחודש יוני יציע המרכז מגוון רחב של סדנאות מעשיות לקהל רחב, ואנשי מקצוע, אדריכלים, מעצבים בתחום העיצוב ביניהם: סדנה לעיצוב קירות פנים וחוץ, חידוש רהיטים, הלבשת הבית סטיילינג, דקורציה ומספר סדנאות ייחודיות. את הסדנאות ינחו מיטב המרצים בתחום העיצוב, החומרים , והדקורציה.


אנו השתתפנו בסדנה בה למדנו מאיטה מדריכת הצבע טכניקות צביעה ושימוש במגוון צבעים של נירלט, יישמנו מיד את הלמידה וצבענו קופסת טישו מעץ .


היצירה שהכנתי בסדנה המהנה!בחלק השני של הסדנה למדנו ליישם את אפקט הקטיפה שנירלט משיקה לקראת חג הפסח,
זהו מוצר ייחודי בתחום הצבע: 
אפקט הקטיפה – אפקט דקורטיבי על בסיס מים, המיועד ליישום על קירות פנים ומקנה לקיר מראה משי קטיפתי ומהודר ומעניק לקיר ברק רך ומעברי צבע עדינים ממש כמו הקטיפה עצמה.
אפקט הקטיפה מוצע ב-25 גוונים יפים וייחודיים
חלקם טבעיים ועדינים וחלקם עזים ומלאי נוכחות. 

ניתן להשיג את אפקט הקטיפה באריזה של 3 ליטר. מחיר מומלץ לצרכן 199 ₪ ל-3 ליטר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה