יום ראשון, 3 ביוני 2012

הולנדיה – השקעה בחיים שלנו...ערב הדגמה, שנערך לבלוגרים בחנות הולנדיה, גרם לנו לעשות חושבים ולהרהורי חרטה מסוימים, באשר להעדפות שלנו בחיים. זה לא סוד, שמוצרי השינה של הולנדיה נמצאים בצד העליון של קשת המחירים, אבל מצד שני, גם אם מדובר בעלויות גבוהות מהממוצע, אולי זו השקעה נכונה לחיים שלנו? הלוא, אנחנו מבלים כשליש מחיינו במיטה, ושינה איכותית היא בעלת השפעה דרמטית על איכות חיינו בשעות הערות. ובגילנו המקשיש, כשהחוליות, הסחוסים ושאר הקומפוננטים החורקים שלנו מתחילים לגלות סימני שחיקה מוגברים ועייפות החומר, אולי זה הזמן לשדרג את החיים? ואולי, בכלל, פספסנו כבר בכמה שנים, ואילו היינו מעבירים את לילותינו עד כה על מערכת שינה איכותית, לא היינו סובלים כבר היום מעייפות החומר? אכן, הרהורים קשים...

להולנדיה מקום של כבוד בתרבות השינה בישראל. לחברה, שהוקמה לפני כ - 30 שנה, שמורה זכות הראשונים של החדרת המיטות המתכווננות לשוק המקומי, לצד היותה נושאת הדגל בכל הקשור לטכנולוגיות נלוות, לעיצוב המיטה וסביבתה, ולשלל פתרונות עיצוביים וטכנולוגיים, ההופכים את חיי המיטה לעשירים ומגוונים. הדבר ניכר במיוחד בעידן שלנו, שבו המיטה הפכה למרכז פעילות ראשי, וכוללת, בין היתר, צפייה בטלוויזיה, שימוש במחשב נייד ועוד פעילויות, שבמקור היו "חוץ-מיטתיות". וכמובן, שבהולנדיה לא שכחו את המקור, והם ממשיכים לחקור ולחדש בכל מה שקשור לאיכות השינה עצמה, משימוש בחומרים חדשניים במזרנים, דרך המנגנונים המשוכללים והארגונומיים, ועד לשפע של כריות בריאותיות במיוחד, שהופכות את השהות במיטה לחוויה, שלא תרצו להפסיק...

למדנו על הטכנולוגייה החדשנית ואיכות מערכות ההפעלה:


הרגלי השינה, חידושים אחרונים בתחום השינה, תפקידו של חדר השינה בכלל והמיטה בפרט ועוד:

שינה הינה צורך פיזי בסיסי. בממוצע, 1/3 מחיינו אנו מעבירים בשינה, כשבחורף שעות השינה והרצון לשהות במיטה עולים.
שינה בריאה ואיכותית מאפשרת אורך חיים תקין וחיוני יותר. היא מעניקה לגוף את האנרגיות לו הוא זקוק לאחר יום עבודה, לימודים וכד'.

בשנות האלפיים חדר השינה הוא לא רק חדר פונקציונלי המיועד לשינה. הוא חדר שמתפקד כמעט כ"מרכז העיניים" של הבית, שכן, לרוב אנו צופים גם בטלוויזיה, קוראים, עובדים עם מחשב נישא ועוד.

חברת "הולנדיה", מי שאחראית להחדרת המיטות המתכווננות בישראל ואחראית לשינוי הרגלי השינה של רבבות אנשים בעולם (ואפילו למיס חתאמי המקורבת לשלטון האירני), מעידה על שינויים מרחיקי לכת שנוצרו בחדר השינה בשנים האחרונות, (שהפכו את חדר השינה לסוויטת שינהומציגה נתונים שונים ומעניינים על אופי השינה של עם ישראל:
גודל המיטה- הדרישה היום הינה למיטות רחבות ידיים בגודל של 220X210 ס"מ (בעבר הסטנדרט היה 140X190 ס"מ).
גודל המיטה נועד לאפשר לכל אחד מבני הזוג מרחב שינה מקסימלי, נוח ושינה איכותית יותר (אחרי הנישואין אפשר להשאיר את שנת הכפיות בחופה...).
המזרונים- מזרונים העשויים מטמפור סופג לחצים, המקבל את כובד הגוף, לפי קימוריו האינדיבידואליות (חומר מיוחד שהומצא עבור מעבדות החלל נאס"א ומשמש את האסטרונאוטים בזמן שהותם בחללית).


כיום, "הולנדיה" נחשבת לפורצת דרך בתחום השינה בעולם עם פיתוחים בלעדיים המעניקים איכויות שינה של שנות האלפיים:
מיטת ה"גרוויטי זירו" הפועלת על פולסים של אוויר בעלת רמת בטיחות גבוהה במיוחד.
מנועי כוונון ומסג'- מנועים חזקים במיוחד המאפשרים זוויות כוונון של המיטה באזורים שונים: ברכיים, גב תחתון, צוואר ובנוסף נקודות מסג' מפנקות.
 

פטנט "המיטה הגולשת" ופטנט "הנחיתה וההמראה": מיטות מתכווננות המאפשרות שינוי מיקום בלחיצת כפתור המפעיל את גלגלי "הנחיתה וההמראה" של המיטה לתזוזה קלה וחלקה.
פינוקים נוספים המוצעים היום למיטות: מגשים ניידים לאורך צידי המיטה, מנורות קריאה קבועות מתכווננות, מזרוני חורף וקיץ ועוד.
גם על עיצובי מסגרות המיטות שמים דגש מיוחד, וכיום ניתן להלביש את גוף המיטה המתכווננת בתוך כל מסגרת מיטה. כך, בהולנדיה ניתן להתרשם ממסגרות מיטה מהודרות מרופדות בבדים רכים ונעימים, מסגרות מיטה עגולות ועוד.
טווחי מחירים: בין 30-150 אלף ש' תלוי בגודל המיטה ותוספות נלוות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה