יום שבת, 30 ביוני 2012

לה- קט, חדשות בריאות וטעימות ל..חתולים
כל מי שמגדל חתול יודע כמה אהבה ושמחה היצור המתוק הזה מביא אל חייו, יודע גם כמה חשיבות יש לבריאות וחיים טובים וארוכים עבורו, המון חשיבות יש בבחירת המזון לחיית המחמד,
אנו קיבלנו להתנסות עבור חתולת הבית האהובה שלנו "פיצה" שני מארזים של לה-קט, האחד בטעם עוף והשני מיקס לבוגרים, אני יודעת שמערכת השתן של החתולים מועדת לפורענות ואהבתי את החידוש
החשוב בהוספת חמוציות שתועיל לשמירה עליה, באשר לטעם של המוצר לא נותרו שום ספיקות, פיצה שידועה כבררנית מאוד באוכל...פצחה ביללות רמות כשהריחה את האוכל, וטרפה את המנה שקיבלה.
נוסף על החידוש באוכל, אהבנו את האריזה הנוחה והיפה, הפירוט הברור של הרכיבים.
להן מידע שהתקבל מהמשווק:

במהלך חודש יוני תחל חברת ביופט בהשקת מיתוג חדש למוצרי לה קט. המיתוג כולל רענון לוגו, רענון מראה האריזות וכן תוספת פונקציונאלית מיוחדת למוצרי הסדרה המובילים – חמוציות – הידועות כתורמות לשמירה על מערכת השתן. דלקות במערכת השתן הנן אחת מהבעיות הרווחות ביותר בקרב חתולים.
המהלך יתפרס על פני מספר חודשים על ידי החלפה הדרגתית של המוצרים.
בעיצוב הושמו דגשים לתועלת הצרכן לדוגמא: הסבר מוצר בטבלה אינפורמטיבית בולטת בחזית, הטעמים המומחשים על גבי האריזה קלים יותר לזיהוי ובאים לתת תחושת טעימות גבוהה יותר.
צוות הטכנולוגיה של החברה, בשיתוף ד"ר דיויד רוזנבלט – וטרינר החברה, בחר בתוספת חמוציות למוצר מאחר וידוע כי דלקות בדרכי השתן הנן בעיה רווחת בקרב חתולים.
מירב אמיד, סמנכ"ל שיווק ביו פט:" בדומה לתופעה אצל בני האדם גם שיעורי החתולים הסובלים מדלקות במערכת השתן הולכים וגוברים בשנים האחרונות. כחלק משאיפתנו לשיפור איכות חייהם של החתולים, פיתחנו בלה קט פתרון לבעיה על ידי הוספת החמוציות למזונות היבשים באופן שיעזור הדלקות למניעת תופעה זו. לה קט הנו מזון חתולים איכותי, טעים ואהוב על חתולים ולא פחות חשוב, ברמת מחיר אטרקטיבית".
ביו - פט כחברה המובילה בישראל בייצור ובשיווק מזון לכלבים ולחתולים משקיעה משאבים רבים בפיתוח ושיווק מגוון מוצרי מזון המתאימים לצרכים המיוחדים של בעלי חיים, בדגש על בריאות ועל איכות".

במוצרי המזון היבשים של לה קט אופן אריזת המוצר שודרג – משקית לאריזה עומדת, המקנה נוחות רבה יותר עבור הצרכן בשמירת המוצר בביתו. גם אריזות הקרטון (400 גרם) יוסבו לאריזה עומדת ויהוו קו ממשיך לשאר מוצרי הסדרה. חשוב לציין כי משקלי האריזות והמחירים נשארים ללא שינוי.
בשלב הראשון יושקו אריזות לה קט 2.85 ק"ג בטעמים: עוף, כבד, דגים ומיקס.
בשלב השני יושקו אריזות 9 ק, 2.85 ק"ג חתלתולים, 1.5 ק, ואריזות 400 גרם.
בחציון השני של השנה צפויות השקות נוספות.
מחיר:54-67 ₪

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה