יום שבת, 30 ביוני 2012

GLOW גלריית מותגי על בתחום התאורהGLOW

יש רגעים, בהם אני מצטערת שנטשתי את עולם העיצוב - לא בגלל חרטה, חלילה, על מה שאני עושה היום, אלא בגלל מה שהפסדתי, אילו הייתי נשארת במקצוע. כמעצבת פנים בשנות התשעים, נושא עיצוב התאורה היה בארץ עדיין די בחיתוליו. אמנם, לא חסרו חנויות תאורה, שהיו גדושות בגופי תאורה מהארץ ומהעולם, אבל כשרצית לעצב עבור לקוחותיך תאורה קצת יותר מסטנדרטית, נאלצת לעלות על מטוס למילאנו כדי לצוד את מבוקשך ולהזמין את גופי התאורה בשלט רחוק, על כל המשתמע מכך. ובכלל, מי שמע אז על ההתמחות הקרויה "מעצב תאורה"? ובמילים אחרות – לא היה לנו איפה לבחור, איפה לקנות ובטח לא היה לנו איפה להתייעץ באופן מקצועי...

לכן, כשהוזמנתי לסקר את עולם התאורה החדש שנברא באירפורט סיטי – את ה-GLOW, נתקפתי ברגשות מעורבים. שמחתי מאוד שהנה, מישהו בארץ הרים את הכפפה ויצר פלטפורמה מקצועית העונה על כל הדרישות של המתכננים, אך גם קצת התעצבתי אל לבי, מכך שהפרויקט הזה לא היה זמין בתקופתי כמעצבת פנים... אפשר לומר, שאפילו התמלאתי קנאה בדור המעצבים של היום...


את GLOW, המוגדרת כגלריית מותגי ומעצבי על, הקימו איציק ונרי חיימוב והיא מיועדת, כאמור, לשרת בעיקר מעצבים ואדריכלים. GLOW תציג גופי תאורה יחודיים של כ- 20 מותגים מהמובילים בעולם, ביניהם: IGUZZINI - מאיטליה, CONCORD, LUMIANCE מאנגליה, BELFIORE מאיטליה, IRIS CRISTAL מספרד, ו-SLIDE מאיטליה BIFI LUCE מאיטליה, NOVALUX מאיטליה ועוד. את המוצרים לחברות הללו מעצבים מיטב המעצבים בעולם .
 
אולם התצוגה חדשני וייחודי, מצטיין בעיצוב מודרני-קלאסי, המציע חווית קנייה באמצעות הדמיות והמחשות של חללים שונים בבית: חדרי אורחים, מטבח, חדרי אוכל, חדרי שינה, אמבטיות, משרד ביתי, גינה, בריכות, פארקים, משרדים ועוד.

באמצעות ההדמיות וההמחשות המדויקות, הצרכן הסופי יוכל להתרשם מהאפקטים השונים של גופי התאורה המוצגים במקום.

אחת התצוגות מהמרשימות בגלריה הינה בריכת המים שהוקמה בגלריה ובה מגוון גופי תאורה המיועדים לבריכות ומזרקות, וזאת בכדי להמחיש את השינוי הנוצר באווירה, באמצעות שימוש בזויות, עוצמות וצבעים שונים של תאורה.

כמו כן, בחצר הגלריה הוצבו רהיטי גן המשמשים גם כגופי תאורה, עצים וסלעים המוארים בשטיפות אור שונות.
בגלריה הותקנה תוכנה ייחודית ממוחשבת מהמתקדמות בעולם, המאפשרת שליטה נקודתית בכל גופי התאורה בחלל התצוגה, ובאמצעותה ניתן להדליק ולעמעם כל גוף תאורה הקיים בגלרייה בנפרד ולהתרשם מהאפקט הייחודי שלו.  
גלריית GLOW תוכננה על ידי מעצב העל הבינלאומי דיאן סקירה, בשיתוף האדריכל מיקי קורנהוייזר. עיצוב התאורה הוא פרי יצירתו של אחד ממעצבי התאורה המובילים בישראל- רן טרויים.
בגלריה מוצגים מגוון רחב של גופי תאורה שונים, בעיצובים מגוונים, חדשניים, ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, לרבות תאורה מקצועית וטכנית שעד כה היה ניתן היה לראותה רק במגזיני העיצוב מהנחשבים בעולם.המבקרים בגלריה ייהנו מליווי מקצועי של מעצב תאורה מקצועי ומנוסה, אשר עבר הכשרות בארץ ובחו"ל. כמו כן, הצוות המקצועי של המקום מציע שירות ייחודי – ייעוץ בתכנון כל פרויקט מבחינת התאורה, החל משלביו הראשונים, וסיוע בהתאמת גופי תאורה
ועיצוב תאורה על מנת ליצור את האווירה הייחודית לה שואף הלקוח. הגלריה מספקת גם שירות של העברת תוכניות תאורה ליועצים מחו"ל, בהתאם לדרישת הלקוח.

גלריית GLOW מספקת גם שירותי התקנה של גופי התאורה ו–5 שנות אחריות על כל הפריטים שנרכשים במקום.


איציק חיימוב מנכ"ל ומבעלי רשתות תאורה: "תכנון גלריית 'GLOW נעשה מתוך תפיסה חדשנית, שטרם נראתה כמותה בישראל, ובשונה מחנויות לגופי תאורה הקיימות כיום בשוק. הגלרייה בנויה ממסלול הליכה, המוביל את המבקר מאזור אחד למשנהו, וכל אזור מציג פתרונות מקצועיים וייחודיים לכל חלל. בזכות עיצובם הנקי של החללים השונים בגלריה והתכנון החכם בהצבת גופי התאורה בתצוגה, הצרכן יוכל להתרשם בצורה אידיאלית מהאפקט שיוצרים הגופים השונים ומפיזור האור בחללים".


מלבד גופי תאורה, תציג הגלריה מיצגים אומנותיים ייחודיים - צ'יהולי, בשיתוף גלריית ליטבק.

 
גלריית GLOW ממוקמת בקרית שדה התעופה, אירפורט סיטי.

ימי פעילות:


א – ב: משעה 9.00 עד 18.00 שישי: 9.00 עד 13.00

טלפון לפגישת ייעוץ עם מעצב תאורה: 03-9424840

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה