יום ראשון, 2 בספטמבר 2012

נכנס יין - יצא יריד יינות בוטיק !ב- 6 לספטמבר לפני ראש השנה העברי ( יום חמישי), יתקיים בפעם השניה ברציפות יריד יינות בוטיק ישראלים ברחוב נחלת בנימין בשם "בוטיק 2012"  היריד יתקיים מהלך הערב ויאפשר לקהל הרחב להגיע ולטעום יינות ישראלים שטרם הושקו וגם להיחשף ליקבי בוטיק ישראלים ייחודיים וקטנים


מאחורי המיזם של "בוטיק 2012" -יריד יינות המסורתי שיערך השנה בנחלת בנימין, עומד הסומלייה יוסי בן אודיס, הבעלים של ביסטרו בשר ויין - הטרקלין. היריד יתקיים בצמוד למסעדת הטרקלין, ברחבה של רחוב נחלת בנימין ובחצר הפנימית המקסימה של המסעדה.
לכל יקב המשתתף ביריד תהיה עמדה משלו בה ניתן יהיה לטעום ממגוון היינות של היקב ולקבל הסבר קצר על סוגי וזני היינות. בין יקבי הבוטיק המשתתפים ביריד:יקב מורלי, יקב בן זמרה, יקב נעמן, יקב שילה, יקב דדה, יקב צ'ילאג,יקב אדיר,יקב רימון,  יין שפיץ, ועוד.
עלות הכניסה ליריד הינה 50 ₪ לאדם בלבד, עלות הכניסה כוללת טעימה חופשית של מגוון היינות. בנוסף לקוחות שירכשו יינות הביתה במהלך היריד, יקבלו זיכוי של 50 ₪ במעמד הרכישה בחנות היינות ביריד החל מהבקבוק השני ו-50 ₪ זיכוי נוספים לרכישת מנוי למגזין יין וגורמה.
שירות חדש שהושק בימים אלו בטרקלין מסייע לאנשים עם מוגבלות לתעסוקה יום יומית ע"י הדבקת מדבקות יין מעוצבות עם הפנים של האדם אשר ברצונכם להפתיע או להעניק מתנה
על המדבקות ניתן לכתוב ברכה ולצרף לוגו של החברה/ המשרד/ תמונת חוגג יום ההולדת וכיו"ב


במקום ניתן יהיה להנות מעריכת תוויות מעוצבות ליין המודבקות ע"י ילדים עם מוגבלויות, מזהים מי היא זו  שעל הבקבוק ??


לדברי יוסי בן אודיס: "הרעיון הוא ליצור יריד המאפשר מפגש בין הקהל הרחב ליקבים ישראליים קטנים וייחודיים שלא נגישים ברמה היומיומית לקהל רחב, מאחר והם לא נמצאים עדיין בנקודות מכירה ובמסעדות. זוהי הזדמנות להגיע ולטעום יינות מיוחדים, לפגוש ייננים חדשים וליהנות מפסטיבל יין באווירה בלתי אמצעית ומחייבת".

לרכישת יינות שיגיעו ישירות עד פתח ביתכם כנסו לאתר:לאתר: http://www.israwines.co.il/בנוסף ליינות יהיו דוכנים של מים מינראלים של מותג המים evian. כמו כן ניתן יהיה ליהנות ממנות שונות מהמטבח של מסעדת הטרקלין כגון: פטה כבדי עוף בציפוי תאנים, תמרים ואגוזים וריבת בצל וג'ינג'ר, קבבוני טלה על סלסת עגבניות, מבחר נקניקיות איכות מהשרקוטייר אלן טלמור על כרוב כבוש ביין לבן.
יריד יינות 2012 נחלת בנימין
רח' נחלת בנימין 41, תל אביב (צמוד למסעדת הטרקלין)
יום ה' 6.9 בין השעות 18:00 - 23:00
הכניסה למלצרים, ברמנים, מנהלי תחומי יין ובעלי מסעדות – חינם

לפרטים נוספים והרשמה -   יוסי בן אודיס yossibo1@gmail.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה