יום רביעי, 19 בספטמבר 2012

חגי תשרי במשק ברזילי

"משק ברזילי", מסעדה צמחונית אורגנית הסמוכה למשק חקלאי במושב ירקונה מזמינה ילדים והורים במהלך חגי תשרי ליהנות משפע פעילויות והתרחשויות ברוח החגים.

אנו הוזמנו ל"ארוחת חג" טבעונית במשק, ערב נעים, האווירה במקום קסומה, אור נרות ושלווה של שדות סביב... מנות פתיח ויין מצוין של נאות סמדר

התבשילים במשק ברזילי מותאמים למצאי הירקות שבעונה, והארוחה אכן כללה את המגוון הקיים, לצערי מסתבר שיש הרבה מאוד סלרי..שהיה הטעם המרכזי במרק החצילים ובדלורית הממולאת...סלרי שתלטן רציני והוא היה בכמות עודפת במנות הללו לטעמי.

מנות ראשונות


שאר המנות ערבו לחכי אם כי הניסיון לקרוא להן בשמות של מאכלים בשריים קצת מקלקל, כי מחית העדשים עם הריבה על טוסט היתה טעימה אך כיוון שהיא באה להחליף את הכבד קצוץ לא יכולתי שלא להשוות ולהתגעגע למקור הפולני..
מנות עיקריות

הקינוחים היו החלק הטוב ביותר בארוחה, פאי התפוחים על בסיס טחינה היה פשוט מעולה!
גם צלחת הקינוחונים הקטנים, היתה מענגת .


מנות קינוחבמהלך ימים אלה תפעל במשק ברזילי משחקייה אלטרנטיבית המתאימה לגילאי 5-10, הכוללת בנייה בבוץ, תיאטרון בובות מבוץ, משחקים, שירים, עבודת אדמה ועוד הרבה כיף. לצד המשחקייה יוזמנו הילדים והוריהם לפקוד את הסוכה הגדולה של "משק ברזילי" ולעטר אותה יחד עם המדריכים בקישוטים אקולוגיים וליהנות במקום מארוחה אורגנית מעולה. ההורים מוזמנים להתארח במסעדה וליהנות משלל מנות אורגניות צמחוניות בהשראת החג וגם להצטייד במוצרים מיוחדים תוצרת המקום- אותם ניתן לקחת הביתה. בינהם שלל ריבות: גויאבות, שזיפים, תאנים ועוד... וכן עוגות דבש ומיני מאפים עשויים על טהרת המטבח הבריא.


משק ברזילי יהיה פתוח למבקרים בערבי חג עד השעה 14:00
בחג עצמו ובימי שבת סגור
בחול המועד משעה 08:00 ועד השעה 23:00
פעילות ילדים בערבי חג בשעה 10:00 בבוקר ועד 11:30
בחול המועד בשעה 10:00-11:30 בבוקר ואח"הצ בשעה 16:00-17:30

עלות פעילות הילדים: 20 ₪

 "משק ברזילי" היא מסעדה צמחונית-אורגנית המתמחה בבישול בריא ומלא. המסעדה ממוקמת במשק חקלאי במושב ירקונה הסמוך להוד השרון. המסעדה כוללת חלל פנימי, מרפסת עץ מקורה וסוכות מוצלות המפוזרות בשדה הסמוך למסעדה. המסעדה מושתת על ירקות ופירות אורגניים הגדלים בשדה ובמטע הסמוכים למסעדה.


טלפון משק ברזילי : 09-7453935

 http://www.meshekbarzilay.co.il/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה