יום ראשון, 21 באוקטובר 2012

נעלי הבית של DREAMFOAMS - כמו יחף, אבל מרחף... ובכיף...

לפני כשבועיים, בשיא גל החום של אוקטובר, הוזמנו להשקת קולקציית נעלי הבית החורפיות של DEARFOAMS.  כמי שהולכים כל הקיץ יחפים בבית, חיכינו להזדמנות הראשונה ליהנות מנעל הבית, שנראתה חמימה ומפנקת. והנה, היום הגיע הבוקר המיוחל, לאחר לילה של סערת גשמים, שבו רצפת ביתנו הקט הרגישה לפתע כמו קרחון מהקוטב הצפוני - הרגליים קפאו להן! חיש מהר השחלתי את כפות רגליי הרועדות לנעלי הבית החדשות, ובו ברגע הבנתי על מה המהומה - אלו לא באמת נעלי בית. אלו כפפות חימום לרגל, עם סוליה שמעניקה תחושת ריחוף נעימה, שעולה על הכיף בלהיות יחף.
משהו בסגנון - כמו יחף, אבל מרחף... ובכיף... (פששש, איזה סלוגן).

נעלי הבית, DEARFOAMS המעוצבות, שעלו לאחרונה מארה"ב, עושות שימוש בטכנולוגיה מיוחדת של נוחות טוטלית, תוך שימוש בבדים האיכותיים ביותרנעלי הבית DEARFOAMS מיוצרות כבר משנת 1947, שזה 65 שנה!

נעלי הבית DEARFOAMS ידועות ברחבי העולם בזכות הרכות הבלתי מתפשרת, תחושת החום, העיצובים ה"מדליקים" ובזכות הטכנולוגיה הייחודית, המבטיחה נוחות מושלמת והתאמה אידיאלית לכף הרגל.
נעלי הבית עוצבו מתוך קונצפט מובהק, שהן משתלבות גם בפעילות מחוץ לבית.

לנעלי הבית מספר יתרונות בולטים:
משלבות מערכת טכנולוגית ליצירת נוחות מקסימלית,
סוליות המותאמות לבית ומחוצה לו,
מתאימות לכביסה במכונת הכביסה,
שילוב בדים איכותיים במיוחד.

הקולקציה נחלקת למספר קוים עצוביים
INTO THE WILDERNESS
קולקציית אגדות, כמו היפה והחיה וכפה אדומהפיות ושטחי פרא אינסופיים.

ההשפעה מסיפורים המשלבים טבע מסתורי, עצים הכורעים תחת נטל השלג בערבות וחיי הטבע הפראיים היודעים גם לחבק ברכות,  באמצעות טונים של אפור וחום בשילוב אדום אוכמניות וורוד מטושטש.

ARTISAN
קולקציה ברוח חופשית, המנשבת אל עבר עבודות היד של דרום אמריקה ואל עבר האומנות של השבט האינדיאני הנוואחו. הקולקציה נוטלת את הרקמות המודגשות המחזקות את עוצמת עבודת היד וכן מדגישה את גווני העץ ואת הדוגמאות האופניות לכדי החרס.

PRIM
אופנת העלית מזדנבת אל אופנת נעלי הבית דרך בתי העיצוב פרגמו, גוצי, הבא לידי ביטוי בשילוב בדי ערב כמו סאטן רך בגווני אדום, סגול, ירוק בקבוק בנעלי הבית.

HYPER COLOR
אופנת העבר המהולה כה טוב באופנה העתידית והאקלקטית, יוצרות שפה חדשה של כל הזמנים, עם דגש על צבעים עזים ו"הייפרים" שאיפינו את שנות ה-60 וה-80.
מחירים: החל מ- 130 – 200 שקל
מידות מ- 35-46
את נעלי הבית ניתן להשיג ברשתות פקטורי 54, מגה ספורט, ורטהיימר ספורט ובחנות המותג בקניון בת ים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה