יום שבת, 19 בינואר 2013

ילדי הקרוקס - מחכה לכם קיץ מדליק במיוחד ב-2013...


בשבוע שעבר הוזמנתי לאירוע ההשקה של קרוקס "אביב קיץ 2013 ".
אני יושב ומעלעל בקטלוג קולקציית אביב-קיץ 2013 של קרוקס, ולא יודע מאיפה להתחיל. כמעט חצי מהקטלוג מוקדש לנעלי לילדים, עם עשרות דגמים מרהיבים, שיגרמו לילדי קרוקס הנאמנים לצאת מגדרם בתחילת העונה. 


מה שאני רואה כולל, בין היתר, שפע של שילובי צבעים, הדפסים ותוספות לדגמי הדגל הקלאסיים של קרוקס, לצד עיצובים חדשים לסנדלים, "נעלי בנות", נעליים ספורטיביות והרבה נעליים מהאגדות. ובכולם, ללא יוצא מן הכלל, משולבת סוליית הנוחות האגדית, ה"קרוסלייט", שהופכת את קרוקס למה שהם - הנעליים הכי נוחות שיש. נקודה. 
 

לא בכדי, כל כך הרבה ילדים מתעקשים ללכת לבית הספר וליתר הפעילויות בקרוקס, ולא מוותרים עליהם גם כשמגיעים הביתה ויכולים להיות כבר יחפים. על כך גם ילד קשיש כמוני יכול להעיד...

כמי שרגליו נמצאות בתוך קרוקס כזה או אחר כבר שנים רצופות... אני חייב להציג גם את קולקציית הגברים, אין בה שינויים רבים, אבל הי, דברים טובים לא כדאי לשנות!
 
-->
בגזרת הגברים ממשיכה CROCS בקו של נעלי הסניקרס האופנתיות, נעלי הסירה בעיצוב מודרני ואופנתי וכפכפי עור נוחים לשעות הפנאי, כל זאת בשילוב חומר הנוחות הקרוסלייט עם בדי הקנבס, העור והזמש, בשילובי צבעים חדשנים ומותאמים לצרכיו ולסדר יומו של הגבר הישראלי הממוצע.

טווח מחירים- 300-450 ₪

להשיג ברשת חנויות CROCS ברחבי הארץ וחנות האינטרנטית www.crocs.co.ilאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה