יום שני, 11 במרץ 2013

רשת "תיק התיקים" משיקה את סדרת מזוודות echolac מיפן


לפני 30 שנה למדתי עיצוב מוצר. בלימודיי נגעתי כמעט בכל חומר אפשרי ובהרבה משפחות של מוצרים. אבל תחום אחד נכנס לי עמוק לנשמה - התיקים! אחד הפרויקטים שעשיתי, כסטודנט, היה תיק צד, שתוכנן עבוד שימוש ביד אחת, שלשמחתי זכיתי לייצר אותו במפעל תיקים אמיתי, עם הריח של העור והאומנים של פעם... ומאז ועד היום, תיקים חכמים ויפים פשוט עושים לי את זה ועבורי, ביקור בחנות של תיקים ומזוודות זו חזרה למקורות... (ולא אגלה לכם כמה תיקים יש לי בבית, כמעט לכל שימוש אפשרי...).
כך הרגשתי כשהוזמנתי השבוע לחנות "תיק התיקים", להשקת סדרת התיקים והמזוודות המקסימה של echolac היפנית. מבחינתי, יכולתי לקטוף הביתה את כל המבחר. מאוד אהבתי את הקו העיצובי הצבעוני, במיוחד את זה שמבוסס על פלסטיק קשיח. התרשמתי מאוד מהאיכות הנכרת לעין ולמגע, מהחוזק המרשים, אבל לא פחות מהפונקציונליות, שהושקעה בה חשיבה רבה וחכמה. 

הסדרה החדשה כוללת מזוודות "חכמות" בעלות פטנטים יצירתיים, בגדלים שונים, טרולים, תיקי נסיעות ותיקי מנהלים. 
 
המזוודות מצוידות במערכת גלגלים אינטגראלית, בעלת צירים המחוברים למסגרת המזוודה כיחידה אחת ומאפשרים ניידות קלה בצורה מקבילה לאדם (ולא בצורה אלכסונית המקובלת).

השנה חוזרות המזוודות הקשיחות להוביל את השוק: הן עשויות 100% פולי קרבונט (חומר המשמש לתעשיית החלל), הן קשיחות וקלות ובעלות נפח גדול במיוחד (בהשוואה למזוודות קשיחות העשויות מחומרים אחרים). חלקן משלבות בתוכן אורגנייזר נשלף המשמש גם כתיק רחצה.

המזוודות צבועות בצבעים מיוחדים בעלי ציפוי יהלום שהינו חומר
מונע שריטות. לצידן, ניתן למצוא את המזוודות הרכות העשויות פוליאסטר עם צפיפות גבוהה במיוחד שהינן מגוממות (נגד גשם), ומצוידות בחזיתן בחומר קשיח לחיזוק המזוודה.

אלמנט חשוב נוסף הינה יכולת ההתרחבות באמצעות רוכסנים שעוטפים את המזוודה.

כל דגמי המזוודות בעלות מערכת טרולית איכותית במיוחד מאלומיניום, מנגנון נעילה עם קומבינציית מספרים, מערכת עם 8 גלגלים חזקים במיוחד ותאים ארגונומיים הממקסמים את התכולה והסדר במזוודה.

אנשי העסקים ייהנו מדגם ה- OVER NIGHT שמתאים להכיל ביגוד, מסמכים ותאים מיוחדים הנשלפים ומשנים את ייעודם: תא הלפטופ הופך לתיק נוסף.

משקל ומחירים לצרכן:
20 אינץ - שוקלת 2.3 ק"ג. מחיר לצרכן 349 ש'.

24 אינץ' - שוקלת 3 ק"ג. מחיר לצרכן 499 ש'.
28 אינץ- שוקלת 3.9 ק"ג. מחיר לצרכן 699 ש'.

Echolac הינו מותק מזוודות יפני, הידוע מסרטי ג'יימס בונד ומזוודת העסקים הקשיחה שלו שנשארה שלמה גם אחרי כל סצנות ההתרסקות בסרטיו הפופולאריים.

להשיג בלעדית בסניפי רשת "תיק התיקים" ברחבי הארץ.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה