יום חמישי, 3 באפריל 2014

והמשימה להיום... מתנות לפסח!

חג ה-"מצות_ניקיון_מתנות" מתקרב בצעדי ענק... ואנחנו נכנסים למצוד אחר המתנות לחג, טקס מקודש שאי אפשר בלעדיו וששום דודה או סבתא לא תיתן לך להתחמק ממנו ("אוייש, לא היית צריך" וכדו'...) אבל מסתבר, שיש עוד דרך ליהנות מהריטואל ועל הדרך - לפנק גם את עצמך בכמה חידושים לבית ולמטבח. לדרך הזו קוראים "פוקס הום" והיא מחכה לכם בכל רחבי הארץ... רגע לקראת, קיבלתי מפוקס הום שוברי מתנה בסך 200 ש"ח להתנסות בחווית הקנייה בחנויות הרשת . עם שיר בלב ושובר ביד הגעתי לסניף הקרוב עד מאוד לביתי, במתחם G הכפר-סבאי.החנות המתה אדם, ליתר דיוק בנות אדם, חמושות בעגלות עמוסות מתנות. התור לתשלום התארך מהקופה עד מרכז החנות רחבת הידיים... זה כבר היה סימן שמרמז טוב, כי אם נשים רבות בחרו בפוקס הום לקניות לחג, הן יודעות למה!

לקראת החג החלה הרשת במבצע משתלם ביתר- 50% הנחה על פריט שני. המבצע תקף לכולם, אך לא למשלמים בשוברים כמו שהיו ביידי, אבל עדיין המחירים שמצאתי בחנות נוחים וניתן בקלות להרכיב מתנות יפות, בסכומים לא גבוהים.

והמבחר - עצום! הכל אבל ממש הכל... כל כך ציבעוני, מעוצב יפה ומושך! כך שהמשימה שלי לבחור מתנות לעצמי התגלתה כמשימה קשה ביותר... החנות מחולקת לשני חלקים עיקריים: אזור כלי המטבח והבית ואזור המוצרים לחדר השינה והאמבט.


אז מה עושים? ארגנתי לעצמי עגלה והתחלתי לשוטט בין המדפים, סורקת מוצר מוצר, מחלקה מחלקה, חושבת מה אני יכולה עוד להכניס הביתה? כחובבת בישול ומכורה לציוד מטבח, עם וותק מכובד של שנות איסוף כל פריט אפשרי, כבר לא נותר אצלי מקום בארונות והאמת, גם אין כמעט מוצר שחסר...


בתמונות תוכלו להתרשם מדוגמאות מתנה במחירים שונים שהכינו צוות פוקס להשראה כדי שלא תלכו גם אתם לאיבוד בשפע העצום (שימו לב לאריזות המשגעות בהן יארזו לכם את המתנה שקניתם ללא תשלום נוסף):
174.70 ש"ח


 278.20 ש"ח


205.80 ש"ח


302 ש"ח


126.50 ש"ח

אך אני לא מאלו שמוותרות בקלות...ודאי לא על עוד מתנה למטבח האהוב שלי! כך שאחרי כמעט שעתיים של שיטוט בין המדפים, התייעצויות עם מוכרת מקסימה שממש יצאה מגדרה לעזור (בשלב מסויים אפילו הציעה כוס מים), הצלחתי לבחור לעצמי כמה פריטים משמחים ונחוצים בהחלט.
מ-200 השקלים נשארו 40, בהם קניתי מתנה קטנה לחברה (לו שילמתי שלא בשוברים, היתי מקבלת עוד 40 שקלים עודף).
וזאת המתנה שלי למטבח שלי:
בקבוק לסבון כלים עם כיס מובנה לספוג, הבקבוק עשוי קרמיקה ועטוף בשכבת גומי אדום שמונעת החלקה, גם יפה גם פרקטי!
מלקחיים רחבות וחכמות שמאפשרות היפוך של פרוסות במהלך הבישול (מעולה גם לגריל) והן מאוד יפות ואלגנטיות כך שישמשו גם בהגשת האוכל על השולחן.
כף מחוררת גדולה ועמוקה לשליית ירקות ומוצקים ממרק למשל, להוציא צ'יפס או כל דבר מטיגון, מעולם לא פגשתי כזו קודם אז אימצתי בחום.
שתי צלחות ספירליות שיהיו מדהימות להגיש טראפלס ופרלינים (טוב בכל זאת שוקולד יש בבית שלנו תמיד).
ואחרונה חביבה היא צלחת עץ מאורכת ויפה שגם בה חשבתי להגיש שוקולד אך אולי זיתים ועוד דברים קטנים .


אמנם המתנה היא למטבח שלי, אך לא ויתרתי על אריזה יפה וסרט אדום והתרגשתי לפתוח אותה יחד עם אודי ולברך בחג אביב שמח!


והדודות? הן כבר יקבלו ממני את המתנה הכי משמעותית - המלצה חמה ומקצועית איפה מומלץ לקנות מתנות...

בכדי למצוא את הסניף הקרוב לביתכם ולהתרשם ממגוון הפריטים, אפשר להיכנס לאתר של foxhome  .

תגובה 1: