יום שלישי, 21 באוקטובר 2014

אירועים בעיצוב תעשייתי עכשווי - חלל האירועים "סוקה" בתל אביב.

לאחרונה הוזמנתי לערב ההשקה של מתחם האירועים החדש של תל אביב - "סוקה".

דרום תל אביב מאז ומתמיד אכלסה אולמות אירועים ובדרך לשם  עלו בדמיוני אלו של פעם עם הקיטש והרבע עוף...

אך כבר מזמן השתנתה התפאורה והאוירה ,לופטים משופצים ומבני תעשייה, שהפכו את עורם לחללים מודרניים ומעוצבים, הופכים לאחרונה לדבר שבשגרה בנוף האדריכלי בארצנו. הרעיון לקחת חלל נטוש ומוזנח ולבצע לו רסטורצייה, אבל ברוח העידן המודרני, נידון מלכתחילה להצלחה, במיוחד אם מושקעים בו כישרון ומשאבים, כפי שזה קרה בסוקה. סוקה הוא אחד המקומות החמים בתל אביב, שפתח זה מכבר את שעריו והוא ממוקם במבנה תעשייתי ישן ברח' שוקן בתל אביב. קצת קשה להאמין, אבל המקום שימש בעבר למפעל לזיקוק ועיבוד זהב! ממש כך! במקום נותרו כמה מאפיינים אדריכליים ייחודיים מהמפעל, שזכו להדגשה, לצד ציוד ישן לעיבוד זהב כמו עגלות, שהוסבו לעמדות אירוח. אפילו אחת מהכספות הישנות הושארה כמוצג מוזיאוני מרתק. עבודת עיצוב הפנים והשיפוץ שהושקעה במקום ראוייה לכל שבח. במקום שולבו רצפות עץ אמיתי, תאורה מהממת ורכה ששולבה בתיקרה המקורית ומבחוץ חודר למבנה גן זאולוגי שנשתל במיוחד, שמייצר תחושה של ערבוב בין הפנים לחוץ ומראה של צמחייה מכל עבר.

האולם מצויד במיטב הטכנולוגיה בתחום הבידור, כמו מערכת סאונד המשוכללת מסוגה בארץ, תאורה ממוחשבת והקרנה המתבצעת על 3 מקרנים ו- 16 מסכי פלזמות המותקנים בתוך עמודי הברזל הפרוסים לאורך האולם. בסוקה אף הגדילו לעשות והתקינו מערכת שמאפשרת שידור ישיר של האירוע לרחבי העולם באמצעות האינטרנט, כך שאם בטעות לא קיבלתם הזמנה, או שנתקעתם בניו יורק ולא הגעתם - תוכלו להיות שותפים למתרחש בזמן אמת.
המטבח בסוקה תל אביב הינו מטבח קצה והקייטרינג יתחלף לפי בחירת הלקוח תקציבו וטעמו. בשלב זה עובדות במקום 4 חברות קייטרינג: מגי ותולי, מעשייה, נחלאות וקסם הקרמל.


סוקה תל אביב יודע להתאים את עצמו לכל סוג אירוע: מאירועים קטנים ואינטימיים ועד אירועים רבי משתתפים. המקום מתאים במיוחד להפקת אירועי קונספט: השקות, תערוכות ותצוגות אופנה וכן אירועים פרטיים, חתונות, אירועים עסקיים ומסיבות.

"סוקה תל אביב", שוקן 27 תל אביב (הכניסה מרחוב שביל המרץ)  073-2480313

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה