יום חמישי, 28 במאי 2015

"אפלייה" מבורכת - ליידי ארקוס, סכין איכותית שעוצבה במיוחד לנשים

***פוסט זה מיועד לנשים הבשלניות מבינינו וייכתב לכן בעיקר בלשון נקבה. עם הגברים הסליחה***
סכין שף ליידי ארקוס – סכין שף איכותית במיוחד לנשים
זכתה בפרס מוצר השנה 2015
על הצורך בסכין שף איכותית במטבח כבר מזמן שלא צריך להרחיב... כל בשלנית מתחילה יודעת היום, שמטבח טוב חייב סכין טובה ומקצועית. העניין הוא, שמרבית סכיני השף המקצועיות תוכננו לשפים... כלומר לגברים עם כף יד גדולה, המורגלים בעבודת קיצוץ וחיתוך יומיומית. לכן, מרבית סכיני השף גדולות וכבדות ולמען האמת, לא תמיד נוחות לכולנו. לשמחתנו, ארקוס מיודעתנו, חברת סכיני הפרימיום הספרדית, חושבת גם על השפית הביתית והשיקה את ליידי ארקוס: סכין שף איכותית, המעוצבת ומאוזנת במיוחד ליד הנשית (והיא גם לבנה ויפה!). זאת סכין עם ארגונומייה מותאמת, שתהפוך את כל מלאכות המטבח לנוחות וקלות יותר. הסכין עומדת כמובן גם בכל הסטנדרטים הנוקשים של סכיני ארקוס...

באירוע מוצר השנה (2015) הדגים השף עמרי בן פרז את העבודה עם הסכין.השף עמרי פורז הדגים לנו את העבודה עם הסכין. ב"מבחן העגבניה" היא עמדה בכבוד וחתכה אותה בדייקנות וקלות ניכרת


ומהזווית האישית שלי: את ליידי ארקוס זכיתי להכיר "בכף ידי" ממש מהשבוע הראשון שהיא הופצה בישראל. שמעתי עליה ונדלקתי על הקונספט של סכין ייחודית לכף היד נשית ומיד רכשתי לי אחת והכנסתי אותה למטבחי (המשופע, חשוב לציין, בהרבה סכינים מקצועיות, אך "רגילות"). התחלתי להשתמש בה לצד אוסף סכיניי וכבר כמעט שנתיים עברו מאז וליידי ארכוס הצטרפה למטבח והיא לגמרי הפכה ל"יד ימיני". היא אכן נוחה לי בהרבה מסכיני השף ה"רגילות", היא קלה באופן יחסי אך לא קלה "מדי", הגודל שלה מושלם לכף ידי ולמרות אינסוף שימוש היא עדיין חדה ויעילה להמון משימות חיתוך ולא נזקקה עד כה להשחזה מקצועית. מה עוד אפשר לבקש??? 

 
המחיר שלה מאוד נוח ולטעמי היא שווה כל שקל שהשקעתי בה (מחיר מומלץ 269 ש"ח).
ה"ליידי ארקוס" הוורודה יוצרה במיוחד, כאות תמיכה בקמפיין להעלאת מודעות לסרטן השד בשיתוף עמותת "אחת מתשע".

על החברה: מאז 1745 מייצרים ב - ARCOS ספרד סכיני איכות, על אחת כמה וכמה כיום, כשחברה זו משתפת פעולה עם חברת ZWILLING הגרמנית. 
סכיני ARCOS עוברים חיסום ברמה הגבוה ביותר. כל הסכינים מכילים מולבדין וווננדיום, המקנים לסכין חוזק רב ומניעת החלדה. כל סכיני "ארקוס" עוברים בקרת איכות בלייזר, על מנת להגיע לסכין ברמה הגבוהה ביותר.
בשורה התחתונה, אני ממליצה  לכן, בנות יקרות, על הסכין האיכותית מאוד הזאת, שנוחה במיוחד לעבודה עבורנו ועמידה לשנים, מניסיוני האישי  (ובעצם, גם בנים עשויים למצוא אותה נוחה... שווה לנסות...)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה