יום חמישי, 30 ביולי 2015

רשת מעדניות 'קרל ברג' מתרחבת - הזדמנות עסקית טעימה ושווה במיוחד!ונפתח בחדשות / יולי 2015

רשת מעדניות קרל ברג מציעה הזדמנות עסקית טעימה ושווה במיוחד ומכריזה על יציאה לתהליך עיסקי, במסגרתו היא תהפוך לרשת של זכיינויות:
22 סניפי הרשת ימכרו לזכיינים ובנוסף צפויה הרשת להתרחב לכדי 40 סניפים ברחבי הארץ
ובכך להפוך לרשת המעדניות הגדולה בישראל!הרשת מציעה בימים אלו לזכיינים רכישת סניפי הרשת הקיימים במודל זכיינות, אשר יאפשר תנאים מעולים למתאימים בלבד. הזכיינים יהיו מפעילים בפועל של הסניפים וצפוייה להם הכנסה של עשרות אלפי שקלים בחודש.
 

לכבוד החדשות הנ"ל יצאנו לסיור במעדניית הדגל של קרל ברג ברחובות, שם פגשנו את חנן אברמוביץ, האיש שהקים את קרל ברג לפני למעלה מ- 20 שנה. זה היה מחמם לב לראות עד כמה חנן אוהב את היצירה שלו ומתלהב ממנה, עד כמה נוצצות עיניו כשהוא מספר על ההיסטוריה ועוד יותר על העתיד של התרחבות הרשת, עליה הוא עמל בימים אלו.

היום, מונה הרשת 23 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ. הרשת מתמחה בשיווק מוצרי בשר, שהם תוצר איכותי של מפעל הבשר שבבעלותה, הנשען ברובו על אספקת סחורה טרייה מחוות הגידול של החברה בצפון הארץ. בנוסף, רשת המעדניות מעניקה לקהל לקוחותיה מגוון רחב של למעלה מ-7000 מוצרים תחת קורת גג אחת.
 
לכל סניף ברשת מספר מחלקות, המעניקות מענה מושלם לפתרונות איכותיים בתחום המזון והמשקה, ביניהן:  

קצביה – ובה מבחר עשיר של בשר משובח וטרי באיכות הגבוהה ביותר שמקורו בחוות הגידול של החברה בצפון הארץ, וכן מבחר של עופות טריים ובשר בקר איכותי. 

מחלקת נקניקים ופסטרמות – מחלקה מתמחה מהטובות בתחומה בישראל, שמציעה מבחר ייחודי של מעל 400 סוגי נקניקים ופסטרמות כולל תוצרת מפעל הבית של החברה, הנשענת על בשר משובח, חומרי גלם איכותיים ומתכונים בלעדיים של מפעל הבשר של החברה. 

המעדנייה - דגים, גבינות וסלטים - במחלקה זו מגוון מוצרים, חלקם מיוצרים בארץ וחלקם מיובאים מארצות אירופה השונות, החל מדגים מעושנים וכבושים, דרך גבינות קשות ורכות, עדינות וחריפות בטעמן שמתאימות לכל סוגי הבישול והאירוח ועד מגוון רחב של סלטים מיוחדים.מחלקת יין ואלכוהול - במחלקה זו היצע רחב של בירות ויינות מהארץ ומהעולם, ברמות מחיר מגוונות מאד ונגישות. מחלקת האלכוהול מציעה מגוון משקאות לבנים וזהובים – וודקה, טקילה, ברנדי, ויסקי ועוד וגם מגוון רחב של משקאות מיובאים מגרוזיה, ממדינות ברית המועצות לשעבר וממדינות אירופה השונות והכל במחירים אטרקטיביים. 

עוד ברשת מבחר מוצרים ומוצרי מדף - בשרים, בצקים, פירות ים ודגים, שימורים, חמוצים תוצרת בית, עוגות, עוגיות במגוון טעמים ומרקמים עדינים, חמוצים ושימורים מרחבי העולם.

ואז הגענו לחלק הטעים...
חנן אירח אותנו במעדנייה, נכנס מאחרי דלפק הנקניקים ופרס לנו טעימות ביד רחבה. טעמנו המון נקניקים, פסטרמות, פרושוטו ומה לא... המון סוגים וטעמים עם מכנה משותף ברור - טעימים ומשובחים!!!
הנה עוד נתונים, שסופקו לנו ע"י החברה. בהחלט מרשים:


היקף המכירות השנתי של רשת 'קרל ברג' נאמד בלמעלה מ- 200 מיליון ₪"קרל ברג", רשת מעדניות ייחודית בניחוח רוסי - מזרח-אירופאי המתמחה במעדני בשר, מתרחבת. הרשת יוצאת במהלך עסקי במסגרתו היא תהפוך לרשת מזכה, תמכור את 22 מבין הסניפים אשר בבעלותה לזכיינים מפעילים איכותיים, תשמור לעצמה את מעדניית המפעל ותפעיל אותם בשיטת הזכיינות. בכוונת הרשת להתרחב בשלב ראשון לכדי 40 סניפים ברחבי הארץ בשיטה זו ולהפוך לרשת המעדניות המובילה בישראל.


המבחר העשיר והמגוון שקיים ברשת "קרל ברג" מעניק חוויית קניה בינלאומית שאין כדוגמתה בישראל. על אף שמלכתחילה יצרה לה הרשת מודעות וביקוש בקרב עולי ברית המועצות לשעבר, המהווים גם כיום כ- 80% מלקוחותיה, ועל רקע המגמה של פתיחת מעדניות בסגנון רוסי-מזרח אירופאי, בערים מרכזיות בעולם, מודעים ב'קרל ברג' לפוטנציאל העצום הקיים גם בקרב האוכלוסייה הישראלית למודל הקמעונאי-קולינרי אותו היא מציעה ובהתאם לכך יש בכוונת מנהליה לאפשר את ההנאה מחוויית הקניה בסגנון זה בנקודות אסטרטגיות ברחבי הארץ
 

חדש ב'קרל ברג' – מעדניית נקניקים ובירות במתחם שרונה בתל אביב

בחודש הקרוב צפוי להפתח סניף ייחודי של הרשת במתחם שרונה בתל אביב. הסניף החדש יוקם בקונספט חדשני של מעדניית נקניקים ובירות, קונספט שנשען על על מקורות הבשר הפרטיים שיש לחברה ועל הניסיון בייצור למעלה מ- 400 סוגי נקניקים ופסטרמות הנמכרים מידי יום במחלקות הרלבנטיות בסניפי הרשת ברחבי הארץ וכן על מפעל הבירה שבעלותה של החברה, המייצר את מותגי הבירה 'אחוזת בית' ובירה 'אלנבי'.את התהליך העיסקי תלווה חברת 'סאנבלט ישראל'

התהליך העיסקי, במסגרתו תהפוך רשת 'קרל ברג' לרשת מזכה, ילווה עלי ידי סאנבלט ישראל מבית רשת סאנבלט העולמית. סאנבלט פועלת בשוק העסקים הקטנים והבינוניים ומציעה לקוחותיה שירותים כגון: שרותי מזוגים ורכישות מקומיים ובינלאומיים, פיתוח רשתות זכיינות מקומיות והבאת רשתות בינלאומיות לישראל, השבחת חברות ועוד.לדברי יוסי אלון, ס. יו"ר סאנבלט ישראלאנו רואים פוטניאל עצום בשוק הישראלי להתרחבותה של רשת ייחודית כמו 'קרל ברג', הנשענת על מודל עסקי מצליח וקהל לקוחות נאמן, קרל ברג נמצאת כל העת בצמיחה. סניפי קרל ברג נשענים על הידע, הניסיון והותק ארוך שנים בתחום של בעלי הרשת שאותה פיתחו לתפארת לאורך 20 השנים האחרונות. המודל העיסקי המוצע לזכיינים פוטנציאליים אמור לתת לכל זכיין מענה בכל הקשור להכנסה מניבה כמעט ודאית של עשרות אלפי שקלים בחודש, כאשר מובטחת להם הישענות טוטאלית על הפעילות השוטפת של החברה המזכה"לרשת קרל ברג 23 סניפים ברחבי הארץ:

בת ים, ראשון לציון, רחובות, קריית מוצקין, חיפה, ירושלים, פתח תקווה, כפר סבא, לוד, אשדוד, אשקלון, באר שבע, נתניה, נהריה, ועוד...
אתם מוזמנים ליהנות ממעדניות קרל ברג ולהצטרף להצלחה...


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה