יום רביעי, 19 באוגוסט 2015

יש שמיכה ויש שמיכה... והולנדיה מציעה את ה-שמיכה לקיץ ולעונת המעבר שבפתח...

אנחנו מקפידים לישון בחדר קריר, גם בקיץ, כי נוכחנו, ששינה כזאת היא הרבה יותר איכותית ומרעננת. אבל כשקריר - צריכים שמיכה... וכשהולנדיה הציעו לנו לנסות את שמיכת ה-perlette החדישה שלהם, מאוד הסתקרנו, שכן לשמיכה הזאת מילוי מאוד לא שגרתי - סיבי ליאוסייל טבעיים המופקים מעץ האקליפטוס. המילוי המיוחד הזה עטוף בבד, שגם הוא עשוי מאותם סיבים, אבל משולב בעוד חומר ממש לא שגרתי - בפרלט – חומר שמקורו בצדפת הפנינים, שידועה בתכונותיה המיטיבות עם עור הגוף... במילים אחרות - חדשנות אמיתית עם הבטחה גדולה לשינה הרבה יותר טובה. 

אז איך זה מרגיש? השמיכה הלבנה נעימה מאוד למגע, היא חלקה מאוד ורכה, מושלמת ללילות הקיץ הממוזג בהם אין עונג גדול מליטוף נעים וחלק של בד איכותי על העור החשוף... השמיכה קלה למדי אך לא מדי, היא עוטפת את הגוף ונותרת עליו גם כשמסתובבים מתוך שינה. היא קייצית אך כפי שציינתי - לחדר ממוזג היטב. ללא מזגן תתאים יותר לעונת מעבר, שכן היא שומרת היטב את טמפ' הגוף בחדר קריר. בהחלט אפשר לומר, שהשילוב המיוחד הזה של החומרים הטבעיים עושה את שלו, אבל מקשה עליך לקום בבוקר.. כי מי רוצה לצאת מהמיטה כשאתה מכורבל בכזה כיף?


הנה סיכום הנתונים, כפי שקיבלנו מהולנדיה:

 perlette- שמיכת קיץ המיוצרת מבד הליאוסייל, המשולב בפרלט, חומר שמקורו בצדפת הפנינים (אם הפנינה). בד הליאוסיל שסיביו טבעיים ומופקים מגזע עץ האיקליפטוס תורמים לנידוף לחות וזעה. שמיכות הקיץ ממולאות בסיבי ליאוסייל שהינו סיב טבעי המופק מגזע עץ וידוע בנידוף מהיר וקל של הלחות. כמו כן, הסיב שומר על תכונותיו לאורך שנים רבות ועמיד בפני כביסה במכונה ביתית.
 

שמיכות הקיץ הן פרי פיתוח של הולנדיה ויוצרו במיוחד עבור הולנדיה במפעל KLINMAM בצ’כיה, שהינו מפעל המתמחה בשמיכות וכריות והמוביל בתחומו בצ’כיה. לשמיכות שני דגמים:

• שמיכת קיץ דגם perlette- דגם הפרלט מיוצר מבד הליאוסייל מעורב בפרלט, שזוהי הצדפה של הפנינה שידועה בתכונותיה להטיב עם עור גופנו. בארץ, בגלל שאנו בעלי תרבות שינה עירומים, זה עובד נהדר והתחושה היא נפלאה.

• שמיכת קיץ דגם lyocell gold –דגם הגולד מיוצר מבד הליאוסייל עצמו בגוון זהוב עם מגע של משי, רך ונעים במיוחד, המגע נשמר גם לאחר כביסה, מומלץ לכבס לא יותר מארבע פעמים בשנה.

יחיד:

גודל 200*150 ס”מ
מחיר השקה 698 ₪


זוגי:

גודל 220*200 ס”מ
מחיר השקה 898 ₪

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה