יום רביעי, 2 בספטמבר 2015

בשר אנגוס טרי ממרעה טבעי? שופרסל הכריזה על מהפיכה של ממש בשוק הבשר הטרי בישראל


קוראינו היקרים, את המידע הבא אנחנו מספרים לכם בשמחה גלוייה:
ממש בימים אלו מתרחשת מהפיכה בשוק הבשר הישראלי. חוקי השוק משתנים ומאפשרים לנו, כמי שדבקים בתזונת פליאו, ליהנות מבשר בקר איכותי, שניזון מעשב, במחירים  יותר זולים.  אז נכון שכשהמחיר מדבר, אנחנו לפעמים שוכחים לברר, אבל כאן, במקרה של מותג אנגוס החדש של שופרסל, מדובר בבקר שגדל במרעה טבעי בארגנטינה ומוטס כשהוא טרי לישראל, היישר למקררי רשת שופרסל. ולמה זה חשוב? כיוון שכשהבקר אוכל אוכל טבעי ולא תערובות דגנים, חומצות השומן שלו הרבה יותר בריאות עבורנו, בני האדם וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים כל הזמן. ואם תוסיפו את העובדה שהבשר מגיע טרי ונמכר במחירים שזולים  אפילו מבשר טרי מקומי שהואכל בתערובת דגנים, הנה לכם סיבה למסיבה. הוזמנו לשמוע על המהפיכה ממקור ראשון והנה כל המידע והנתונים החשובים: 
 

 שופרסל מרחיבה את פעילותה במותג הפרטי עם כניסתה לתחום הבשר הטרי ומשיקה מגוון נתחי בשר אנגוס ארגנטינאי משובח.


מטרת המהלך היא להציע לראשונה ובלעדית ללקוחות הרשת נתחי בשר אנגוס ארגנטינאי טרי ואיכותי וזאת במחירים הנמוכים בכ- 10%- 30% מהמחירים הקיימים כיום.
דיברי איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל:


"שופרסל ממשיכה בהובלת מהלכים להורדת יוקר המחיה בישראל. היום אנו משיקים את קטגוריית הבשר טרי במותג הפרטי. אנו מייבאים מוצרי בשר טרי מסוג אנגוס מארגנטינה, שיהיו באיכות גבוהה ובעלות נמוכה יותר לצרכן מהאפשרויות הניצבות בפניו כיום."

"מוצרי הבשר מהווים מרכיב משמעותי מסל הצריכה החודשי בישראל ובפרט לקראת חגי תשרי. לכן, הכניסה לקטגוריית הבשר עם מוצרי המותג הפרטי הנה אירוע משמעותי שישפיע לטובה על אפשרויות הבחירה של ציבור הצרכנים שלנו".

נתחי הבשר הטרי שיימכרו ימכרו תחת המותג הפרטי שופרסל ANGUS:

בשר האנגוס הארגנטינאי, אשר ישווק בישראל תחת המותג הפרטי שופרסל ANGUS, גדל באזור הפורה ביותר LA PAMPA , שם העגלים גדלים במרעה חופשי וניזונים מדשא טבעי ולכן הם ידועים ברחבי העולם כזן איכותי ביותר.

מבחר הנתחים שנמכרים בשופרסל : סטייק אנטריקוט טרי, צלעות טרי, כתף מרכזי טרי, צלי כתף טרי, פילה מדומה טרי, שריר הזרוע טרי, צוואר טרי (לבשר טחון).


ומזוית אישית לגמרי: אני ניסיתי וטעמתי כבר כמה נתחים:

אנטריקוט חלומי!!! רך, מלא עסיסיות ובעיקר- טעם נפלא!

אסדו בבישול ארוך, פשוט חמאה...

וקבב מבשר טחון, ובפה מלא אומרת - מעולה!!!

כל המוצרים בכשרות הרבנות הראשית, כשר וכשר חלק.
שופרסל מביאה ארצה את מוצרי הבשר ישירות מארגנטינה באמצעות מטוסי מטען מקוררים, באופן ששומר על טריות ואיכות המוצר ומציעה אותו בלעדית ללקוחות הרשת.קוראים יקרים שלנו, אם אהבתם, שתפו אותנו בתגובות שלכם, וכמובן נשמח לענות על כל שאלה.
מוזמנים לתת ב"לייק" בדף הפייסבוק שלנו,כך תתעדכנו בקלות על כל פוסט חדש ונשאר בקשר!


דף הפייסבוק של הסלסלה של מיה ואודי
בינתיים, שיהיה בתיאבון ולהתראות בפוסט הבא :)

תגובה 1: